Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
4 березня 2020 року на базі Центру судової комунікації Одеської області відбувся тренінг для керівників апаратів місцевих загальних судів Одеського регіону з питань готовності до надзвичайних ситуацій та забезпечення безперервної діяльності суду. Захід організовано Територіальним управлінням ДСА України в Одеській області спільно з українсько-канадським Проектом підтримки судової реформи.
Представляла Південно-західний апеляційний господарський суд на заході керівник апарату Ганна Павлевська.
Відкрили тренінг вступним словом начальник Територіального управління ДСА в Одеській області Тарас Лукаш, голова Південно-західного апеляційного господарського суду Наталія Богацька, старша менеджерка Управління міжнародних програм Офісу Уповноваженого з питань федеральних суддів Канади Наталія Городецька та координаторка з питань гендерної політики та судового адміністрування українсько-канадського Проекту підтримки судової реформи Людмила Чернявська.
В якості тренерів виступили заступниця начальника ТУ ДСА України в Львівській області Марія Коник та керівниця апарату Галицького районного суду міста Львова Олена Рут.
В ході проведення навчання було зосереджено увагу слухачів на питаннях: планування дій з реагування у разі виникнення надзвичайної ситуації та забезпечення безперервної діяльності суду, порядку дій і засобів безпеки та аналізу факторів загрози і рівнів вразливості.
Також на заході був присутній начальник ТУ Служби судової охорони в Одеській області Петро Талпа, який окреслив питання ролі Служби судової охорони в забезпеченні готовності суду до надзвичайних ситуацій.
Представниками Міністерства надзвичайних ситуацій України та Червоного Хреста було детально роз’яснено як діяти працівникам суду під час озброєного нападу та під час пожежі, а також щодо надання першої долікарської допомоги та інші питання.
Учасники тренінгу не тільки підвищили рівень теоретичних знань, але й відпрацювали практичні навички шляхом обговорення представлених тем у малих групах та виконання структурних вправ та ситуативних завдань.
Слід наголосити на важливості проведення даного заходу, адже саме вміння запобігти, координувати, а головне знати на практиці як правильно діяти та реагувати на будь-яке порушення нормальних умов роботи суду є не чим іншим як обов’язком та необхідністю.
(Українсько-канадський Проект Підтримки судової реформи (SJRP) фінансується Урядом Канади через Міністерство міжнародних справ, метою якого є підсилення незалежності судової системи в Україні)
За інформацією Центру судової комунікації Одеської області